Transmisja

  

KATEDRA KRYMINALISTYKI, WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII
UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO

XXI WROCŁAWSKIE SYMPOZJUM BADAŃ PISMA

 

Tradycja Wrocławskich Sympozjów Badań Pisma, zakłócona tylko przez czas pandemiczny, to wystąpienia znamienitych prelegentów, dynamiczne dyskusje uczestników w trakcie obrad, a także owocne rozmowy kuluarowe i wymiana doświadczeń podczas zorganizowanego dla uczestników poczęstunku.

Pragniemy podtrzymać tę tradycję i zaprosić Państwa w dniach 6-7 czerwca 2024 roku do przyjazdu do Wrocławia i wzięcia udziału w naszej dwudniowej konferencji na Uniwersytecie Wrocławskim.

Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej (on-site, on-line) ale głównym i pierwszoplanowym założeniem organizacyjnym są obrady w formule stacjonarnej dla uczestników i dla prelegentów.

Jednakże, aby nie pozbawić Państwa bardzo wartościowych wystąpień prelegentów z odległych lokalizacji, którzy z uwagi na czas i koszty niezbędne do osobistego udziału w konferencji nie mogliby do nas dotrzeć, połączymy się z tymi osobami zdalnie. 

Obrady Sympozjum odbędą się w sali 2D im. prof.Józefa Świdy, w budynku D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii (ul.Uniwersytecka 7-10) na Uniwersytecie Wrocławskim we Wrocławiu.

Sala konferencyjna dysponuje około 200 miejscami w wygodnym dla uczestników układzie amfiteatralnym. Zachęcamy już teraz do zapisów na Sympozjum, które są ograniczone powyższą liczbą miejsc.

Konferencja rozpocznie się o godz. 10:00 (6 czerwca 2024r.)
oraz godz. 9:00 (7 czerwca 2024r.).

6-7 czerwca 2024 r.